Evolutieproject, van bonsai naar levensboom, biodanza extensie met Geny en José

Afbeelding
Evolutieproject Biodanza school Rotterdam
Organisatoren
Tjeerd Sloot
José Sloot
Geny Wuestman
Docenten
José Sloot
Geny Wuestman
Doelgroep
Volwassenen
Niveau
Gevorderd
Biodanzadocenten
Biodanzadocenten in opleiding
Duur
weekend
Startdatum
starttijd
17.00 uur
Einddatum
eindtijd
18.00 uur
tjeerd@biodanzaschoolrotterdam.nl
0650569383
Prijs
tot 1 november € 445,- all inclusive , daarna € 475,-

Biodanzaschool Rotterdam
Badhuisweg 3
Heerde
Nederland

Centrum Helios, we zijn dit weekend de enige groep

Georganiseerd door de Biodanzaschool Rotterdam, met begeleiding van José Sloot en Geny Wuestman

Aan het einde van dit jaar nodigen we je uit voor een bijzondere reis: Het Evolutie Project.

Een Biodanza-extensie die ons meeneemt van Bonsai tot Levensboom – een pad van voeding, kracht, bloei en vruchtbaarheid.

We verblijven in het prachtige Centrum Helios, waar we exclusief gebruik mogen maken van alle faciliteiten. Het hele weekend worden we volledig verzorgd met biologische maaltijden en een fijne overnachtingsplek.

Programma
 Vrijdag 19 december
Aankomst vanaf 17:00 uur. We starten samen met een heerlijk diner en openen om 20:00 uur met de eerste vivencia.
 Zaterdag 20 december
Twee vivencias in de loop van de dag. Na het diner is er ruimte om te rusten, creatief te zijn of elkaar te verwennen met een massage.
 Zondag 21 december Twee vivencias en een gezamenlijke afsluiting rond 18:00 uur.

In totaal dansen we 5 hoofdoefeningen die ons meenemen langs de symboliek van de levensboom:
1. De wortels – voeding, verlangen, verbinding met de aarde
2. De stam – kracht, stevigheid, je plek innemen
3. De takken – ontplooiing, mogelijkheden
4. De bloem – bloei, schoonheid tonen
5. De vruchten – expressie, vruchtbaarheid van ons leven

Over het Evolutie Project
Het Evolutie Project is ontwikkeld door Carlos Garcia, Biodanza-docent en psycholoog, die meer dan 30 jaar intensief samenwerkte met Rolando Toro.
Het kan een diep transformerende ervaring zijn: je bewust worden van patronen en blokkades, en deze via de dans overstijgen. Zo ontstaat ruimte om te evolueren, te groeien en jezelf voller in het leven neer te zetten.

Over de docenten

José Sloot
José volgde Het Evolutie Project in 2007 bij Carlos Garcia en geeft deze extensie sinds 2008. Inmiddels begeleidde zij dit werk al meer dan tien keer. Voor haar persoonlijk is dit één van de meest krachtige en transformerende ervaringen binnen Biodanza:

“Het Evolutie Project is voor mij diepgaand, bevrijdend en levensveranderend. Het voelt als een echte evolutie. Elke keer opnieuw ben ik geraakt door de groei die ik bij deelnemers zie en de verbondenheid die ontstaat.”

Met haar jarenlange ervaring als docent en begeleider weet José een bedding te creëren van veiligheid, warmte en vertrouwen, waarin deelnemers zich durven over te geven aan hun eigen proces van transformatie.

Geny Wuestman
Geny ontmoette José in 2010, toen zij zelf startte met haar Biodanza-opleiding en José als teamlid betrokken was. Sinds Geny verbonden is aan de Biodanzaschool, waar José’s man Tjeerd directeur is, kruisen hun paden elkaar regelmatig en is er een plezierige en inspirerende samenwerking gegroeid. Als docent én als mede- vormgever van de Biodanzaschool Rotterdam brengt Geny inmiddels meer dan 12 jaar ervaring in Biodanza geven en leven mee.

Over het Evolutie Project zegt ze:
“Toen ik deze extensie vorig jaar zelf deed, voelde ik hoe diepgaand en helend het is. Voor mij is het een eer om dit werk samen met José uit te dragen en voort te zetten in de geest van Carlos Garcia. Zijn liefde, wijsheid en vakmanschap zijn voor mij een lichtend voorbeeld.”

Geny brengt zachtheid, creativiteit en een groot hart voor verbinding mee, waardoor deelnemers zich gezien en gedragen voelen in hun proces.

Ervaringen van eerdere deelnemers:
Neem vooral een kijkje bij de reacties van eerdere deelnemers op deze pagina, op de website van Tjeerd en José: https://www.levenslicht.net/re_ep.html

Bereid je voor op een lange, intense en boeiende
reis. We maken deze weg samen – verbonden in muziek, beweging en de kracht van Biodanza.

José en Geny nemen je graag mee… stap voor stap, van wortel tot vrucht.

Praktische informatie:
Voor wie: studenten van de Biodanzaschool. Er zijn ook een beperkt aantal ervaren dansers welkom.

Data & tijden:
Vrijdag 19 december 17:00 uur – zondag 21 december 18:00 uur

Locatie: Centrum Helios
Badhuisweg 3, 8181 RA Heerde

Investering:
 Verblijf (2- of meerpersoonskamer, incl. biologische maaltijden): € 260,-
→ Eenpersoonskamer: + € 40,-
 Deelname 5 Biodanza-workshops: € 215,-

Totaal: € 475,-
 

Annuleringsvoorwaarden:
 Tot 4 weken van tevoren: 80% retour
 Tot 1 week van tevoren: 50% retour
 Binnen 1 week: geen restitutie

Aanmelden: stuur een e-mail naar tjeerd@biodanzaschoolrotterdam.nl