't genot staat voorop.. biodanzadag bij Marjan en Margriet

Afbeelding
Organisatoren
kom, dans met mij...
Docenten
Margriet Kaptein en Marjan van der Vaart Smit
Doelgroep
Volwassenen
Niveau
Alle niveaus
Duur
dag
Startdatum
starttijd
10.30
Einddatum
eindtijd
17.00
info@komdansmetmij.nl
Prijs
75,-

Quinta Essentia
Spieringweg 913
2136LK Zwaanshoek
Nederland

 't genot staat voorop

Open je zintuigen, voel de tintelingen, laat je raken, hoor de sensuele muziek, dans je lekker en laat t stromen..
Vivencia van genieten brengt ons in het lichamelijke zintuigelijke en nodigt uit te openen voor de sensaties van binnen.

Onze Biodanza is een uitnodiging om te dansen, spelen, ontdekken, bevrijden èn om te ontspannen, verstillen, rusten…. 

Kenmerkend voor Biodanza is het dansen in contact. 
Dat begint al bij het contact met jezelf; je eigen beweging, lichamelijker worden, lekker in je vel gaan zitten. Dan het contact met de ander; dansen met z’n tweetjes en met de hele groep, het sámen goed hebben en je daarin op je gemak (gaan) voelen.  En ook het natuurlijke contact met het leven zelf in de wereld waar we deel van uitmaken. 


Kom, dans met mij… Is de naam van onze Biodanza groep in Haarlem.
Wij faciliteren al 15 jaar samen met veel plezier Biodanza.  
Kom, dans met mij… Is ontstaan vanuit ons eigen verlangen om ruimtes te openen. Veilige ruimtes waarin we elkaar dansend kunnen uitnodigen, inspireren en ontmoeten. Een vrijplaats vol van betekenis en plezier.