
Dag 1: Vierluik over Intimiteit
zo 28 november 10:30 tot zo 28 november 17:30- Vrije School De Vuurvogel Driebergen
Faunalaan 250
Driebergen-Rijsenburg - Website:Ga naar de website
- Telefoonnummer:
06-45826724
- Doelgroep:
volwassenen: Volwassenen - Niveau:
Gemengd - Duur:
Dag - Kosten:
260 euro (voor alle vier de dagen)
- Docente:
Digna Schenk-Hofstee - Organisator:
Digna Schenk-Hofstee
Deze eerste dag van de Vierluik Intimiteit staat in het teken van vertragen, stil staan, ontspannen en zacht worden. Ik hecht veel waarde aan deze kwaliteiten. We leven wat mij betreft in een gejaagde wereld en dat kan anders!
Ik hoor de woorden van Stef Bos: “wij jagen allemaal op iets of worden opgejaagd”. Dit is vermoed ik een van de oorzaken waardoor intimiteit verloren gaat; ons gejaagde gedrag. Vandaar dat ik in deze vierluik tijd wil besteden aan vertragen. Vertragen, gevoelvol aanwezig zijn bij jezelf en in relatie met de ander.
Als ik vertraag ervaar ik zo veel meer wat er in mij leeft. Daar bij willen zijn, of het nu leuk is of niet, maakt dat ik kan landen in mijn wezensaard. Het is als thuiskomen bij mezelf en in relatie met mijn omgeving. Dit is grote vreugde, misschien is dit wel waar we het meest naar op zoek zijn in ons leven. Thuis zijn, hier en nu.
Ik kijk ernaar uit om stil te staan, zacht te worden en gevoelvol aanwezig te zijn. Bij mezelf, bij jou en de andere aanwezigen. Kijk voor meer informatie op www.zijninbeweging.nu.
Een ieder is van harte welkom!
Hartelijke groet,
Digna