Biodanza in de regio Bergen op Zoom
Er is weer wekelijks Biodanza in de regio van Bergen op Zoom!. Wekelijks dansen we rond een thema met een groep enthousiaste deelnemers, jong, ouder, soepel of juist iets minder, man en vrouw. Jezelf kunnen zijn in een veilige omgeving zonder (voor)oordelen, in beweging komen op allerlei ritmes en soorten muziek zonder ingestudeerde danspassen, de levensenergie weer voelen, kortom vanuit je eigen natuur dansen.
Wil je ook meer vitaliteit, plezier, ontspanning, contact met jezelf, met anderen en balans in je leven? Je bent van harte welkom bij Biodanza natuurlijk dansen.
De aandacht voor de vitaliteit en de balans in het leven komt voort uit de positieve resultaten van mijn afstudeeronderzoek naar de preventieve en helende werking van Biodanza bij burn out. We hebben het allemaal druk, nog drukker en soms te druk. De hoogste tijd om op een andere manier te ontspannen, door het leven te dansen. Zullen we zeggen tot dans?
met hartelijke groet, Susan Leemans