Isolde Jans

Doelgroep:
  • Volwassenen
  • Mannen
  • Vrouwen
  • Jongeren
  • Met een beperking
Extensies / specialisaties:
Afstudeernummer: Ams 1248
  • In 2004 kwam Biodanza in mijn leven tijdens een periode van revalidatie. Ik was meteen verkocht, en er was meteen een " ik hou wel van Biodanza, ik hou niet van Biodanza" laag aanwezig. Super spannend vond ik Biodanza maar het plezier en de verbinding met het leven die wordt wakker gemaakt en die zo lang je leeft kan groeien in jezelf, je verbinding met een ander, anderen, de wereld en het leven is uniek.
  • Vanaf 2010 begon ik met les geven, eerst onder supervisie en vanaf 19 mei 2012 als docent. In Velserbroek, Amsterdam, Hoorn en uiteindelijk van 2017 tot en met 2021 aan een groep bewoners, medewerkers en vrijwilligers van zorgboerderij de Dijkgatshoeve in Wieringerwerf. Daarnaast gaf ik een aantal keer een dagworkshop met als titel : Biodanza en Voeding.
  • Tussen 2021 en nu heb ik geen les gegeven. Enerzijds wilde ik eens een uitstapje maken naar andere dansvormen zoals 5 ritmes, ecstatic, somatic, contact improvisatie. Dat was ook heel goed om te ervaren en het heeft me opnieuw bevestigd dat Biodanza enig in zijn soort is. Vanaf maart 2022 tot en met september 2024 kon ik niet dansen doordat ik post covid syndroom had ontwikkeld. In oktober 2024 ben ik weer begonnen met dansen in een wekelijkse groep, als deelnemer, in Hoorn bij Yvonne Koppes. Nu ben ik net verhuisd naar Oosterbeek en dans ik op de maandagavond in de wekelijkse groep van Kim van der Klis. Het is mijn wens om op korte termijn weer les te geven en ik ben nog aan het uitzoeken wat daar de juiste plek en de juiste manier voor is.